+421 919 286 382 - info@waidzeit.sk

Luxusní dárek pro muže

Luxusní dárek pro muže

Nad dárky pro pány si každoročně řada z nás láme hlavu. Netroufáme si koupit oblečení kvůli velikostem a trefou do stylu, kosmetiku řada z nich ani nepoužívá a na jejich vysněné auto naše výplata nedosáhne.

Doopravdy potěšit a ještě lépe překvapit výjimečného muže se zdá být téměř nemožné. Pojďme zkusit letos vyměnit ponožky trenky a pyžama za něco trochu originálnějšího, co vykouzlí opravdu upřímný úsměv na rtech. Pánské dřevěné hodinky Maximilian jsou opravdu luxusním dárkem pro muže.

dárek pro muže

Dřevěné hodinky pro muže jako stvořené

Dřevěné hodinky se postupem posledních pár let dostaly do popředí světa módy a stylu, kde si vybudovaly své pevné místo. Jsou oblíbené napříč všemi věkovými kategoriemi. Naše nabídka je velmi široká od celodřevěných hodinek, přes kombinace dřeva s kůží až po lodenové řemínky.

Model Maximilian je unikátní svým designem. Vysoce odolné, do nejmenšího detailu zpracované ořechové dřevo tvoří u tohoto modelu nejen ciferník, ale i řemínek. Krásná přírodní barva dřeva je doplněna bílým nebo černým ciferníkem.

dar pro muže

Na barvě hodinek záleží

Obě barvy působí velice elegantním dojmem. Model s černým podkladem skvěle doplňují ručičky a detaily ve zlaté barvě. V kombinaci s kovovou zlatou tak hodinky působí nejen elegantně, ale i sportovně.

Model s bílým podkladem je doplněn o ručičky a detaily v černé barvě, takže hodinky zaujmou nejednoho klasika. Jsou však vhodné nejen pro ty, kteří neradi vyčnívají z davu.
Jednoduše by se dalo říci, že jsou skvělým darem pro muže, který nechce ráno řešit otázku, zda se mu k obleku hodí ty či ony hodinky.

dáreček pro muže na vanoce

Pro koho jsou dřevěné hodinky vhodné?

Dřevěné hodinky Maximilian totiž dokonale doladí jakýkoliv outfit, a nezáleží, zda bude zdobit zápěstí byznysmena nebo vyznavače sportovního stylu. Tento model si zamiluje každý.

Krásné voňavé přírodní dřevo zpracováváme ručně s ohledem na kvalitu a v neposlední řadě i životní prostředí. Kvalitu jednoduše poznáte už na první pohled. Hodinky jsou skutečně nadčasové a vynosí je opravdu každý. Jsou praktické a stylové zároveň takže budou vhodným doplňkem každého gentlemana.

dar pro muže

Jaký mají hodinky pohon?

Srdcem našich hodinek je kvalitní japonský strojek. Pokud toužíte po něčem opravdu originálním, využijte naší nabídky a nechte si na hodinky vygravírovat text či datum podle vašeho přání.

Jistě to dobře znáte. Každoroční závod s Vánoci, který začíná pro mnoho z nás již na konci října. Ty pravé Vánoce pro nás však často nastanou až ve chvíli, kdy rozdáme všechny dárečky a uvidíme radost v očích našich blízkých.

Tak co darovat muži na Vánoce?

Do té doby jsme však pod neustálým tlakem a shonem, abychom stihli včas všechno nakoupit, sehnat kapra, zabalit dárečky nebo napéci co nejbohatší škálu cukroví. Jistě moc dobře víte, o čem je řeč.

Vyhněte se letos předvánočnímu stresu a užijte si v klidu pohodovou atmosféru. Dřevěné náramkové hodinky jsou ideálním dárečkem pro muže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 

Proč právě dřevěné hodinky Waidzeit?

Dřevěné hodinky s příběhem z kolekce Barrique

Jak pečovat o hodinky ze dřeva