PENĚŽENKA NA KARTY JAKO DÁREK K PÁNSKÝM HODINKÁM

Waidzeit – Historie

Trvanlivé & Nadčasově krásné

Jsme mladá firma, která se zabývá výrobou jedinečných dřevěných doplňků. Jsme umělci a tvoříme rádi výrobky ze dřeva. Milujeme přírodu, lesy, volnost a svobodu. Protože dnešní svět je trochu uspěchaný, městský člověk má sotva šanci shlédnout krásy alpských hor. Proto jsme se rozhodli vyrábět dřevěné náramkové hodinky, dřevěné šperky a sluneční brýle inspirované samotným lesem. Naší motivací je přivést kousek přírody každému, neboť každý z nás si zaslouží být obklopen krásami přírody, z níž pochází

V současnosti je kladen velký důraz na kvalitu a odolnost, což je pro mnohé zákazníky rozhodující. Ve společnosti Waidzeit jsme se chopili příležitosti a od roku 2014 vyrábíme, s využitím našich zkušeností v oboru, kvalitní dřevěné výrobky s nadčasovým designem.

Naše produkty vyrábíme ručně z různých druhů dřevin. Nejčastěji se jedná o ořechové, javorové, santalové nebo dubové dřevo. Srdce hodinek tvoří hodinový strojek. Na výrobu našich hodinek využíváme ty nejkvalitnější, původem z Japonska či Švýcarska. Dřevo je tak doplněno o další materiál, kterým je ocel. Ocel je velmi pevná, nerezaví, a dokonce je hypoalergenní. Mezi další materiály, které k výrobě hodinek často využíváme, patří kvalitní kůže a tkanina jménem Loden.

Náramkové dřevěné hodinky značky Waidzeit jsou nenapodobitelné. Svým univerzálním minimalistickým designem se budou hodit ke každému vašemu outfitu. Jsou jak sportovní, tak i elegantní, a dokonce i se svou nízkou hmotností vysoce komfortní.

Jak šel čas, postupně jsme do nabídky zařadili i dřevěné sluneční brýle.

Ve výrobcích značky Waidzeit se harmonicky propojuje tradice s inovací. Nově jsme vyzdvihli materiály, které si naše společnost odpradávna cení jako zlato. Dřevo k lidstvu neodmyslitelně patří a jsme hrdí na to, že naše dřevěné výrobky mohou být praktickými, ale i estetickými doplňky našich zákazníků.

Pokud máte zájem navštívit naše webové stránky v původním německém jazyce, stačí přejít na www.waidzeit.eu, pro anglickou verzi přejděte na www.waidzeit-design.com a pro slovenský jazyk přejděte na www.waidzeit.sk.

waidzeit dřevené hodinky