PENĚŽENKA NA KARTY JAKO DÁREK K PÁNSKÝM HODINKÁM

Dřevěné hodinky s příběhem z kolekce Barrique

Pokud jste milovníkem dobrého vína, potom pozorně čtěte dále. Určitě nebudete litovat. Každý si dá jednou za čas rád sklenku kvalitního bílého, růžového nebo červeného vína. Když přijdete po těžkém dni z práce, není lepšího odpočinku, než si zapálit svíčku, v klidu se posadit a vychutnat si chutné víno. Pokud i vy máte rádi tento druh odpočinku, potom vás jistě zaujmeme netradičním spojením dobrého vína a dřevěných hodinek. Zní to nepochopitelně, ale je to tak.

 moderni drevene hodinky

Uznávaná tradice

Značka Waidzeit uznává tradice. Na tradice se už v dnešní době příliš nehledí, což je velká škoda. Waidzeit nabízí dřevěné hodinky a brýle od počátku trendu výroby hodinek z tohoto netypického materiálu. Naše nová kolekce Barrique je vyrobena ze dřeva, které dříve sloužilo v sudech na víno. Ano, čtete správně. Hodinky a víno mohou být takto netradičně propojené. Dubové sudy, ve kterých ještě nedávno zrálo krásné a chutné francouzské víno, se jako mávnutím kouzelné hůlky proměnily v designové náramkové hodinky. Vůni vína z nich stále můžete cítit a nosit tak opravdu skvostný kousek na svém zápěstí.

Kromě historie a tradice, kterou v sobě tyto jedinečné hodinky nesou, je i skvělý design. Nádherná přirozená barva dubu se na nich skvěle vyjímá. Z řady dámských hodinek jsou na výběr dva druhy.

První z nich jsou méně nápadné s krásným ciferníkem v bílé barvě. Jsou skvostné a elegantní. Šmrnc jim dodávají drobné krystalky, které jsem umístěné místo číslic. Tyto krásné hodinky jsou ztělesněním ženskosti.

Druhý model z této neokoukané kolekce jménem Barrique je se svým královsky modrým ciferníkem trochu odvážnější. Tato barva hodinkám dodává punc skutečného luxusu. Na výrazném podkladu se nachází zlatá čísla, která skvěle vynikají. Hodinky, kterými s jistotou zaujmete. Tak by se dal popsat nový model dámských dřevěných hodinek od značky Waidzeit.

Pánské hodinky této kolekce poznáte od dámských tím, že mají větší ciferník. Nikde však není napsáno, že větší ciferník nemohou obléknout i ženy. Vkusu se meze nekladou. Pokud se vám líbí větší masivnější hodinky, jednoduše si vyberte z řady pánských modelů, vyrobených z vinařských sudů. Pánské hodinky z této modelové řady jsou doplněny o chronografické ciferníky. Hodinky tohoto typu se skvěle hodí ke každému outfitu. Působí masivním dojmem a jsou skvělým doplňkem pro každou mužskou ruku.

drevene hodinky pro zeny

Pro vášnivého vinaře

Pokud nevíte, co za dárek vybrat pro vášnivého vinaře, potom s těmito hodinkami nemůžete takříkajíc šlápnout vedle. Nejsou totiž jen netradiční a designové, ale i velmi kvalitně zpracované se smyslem pro detail. Styl a tradice, to jsou dvě hodnoty, které značka www.waidzeit.cz skvěle propojuje. Hodinky totiž v sobě nesou mnohem více, než jen eleganci a design. Nesou v sobě kousek historie a jsou tak mimo jiné skvělým kouskem, který se může dědit z generace na generaci.

drevene hodinky pro muze

Originalita a jedinečnost

Neváhejte a prohlédněte si nabídku na www.waidzeit.cz a udělejte radost nejen sobě, ale i vašim blízkým. Skvělou přidanou hodnotou, kterou tato značka nabízí, je i možnost vygravírování data, jména či textu podle vašeho přání. Je jen na vás, co necháte na hodinkách zvěčnit. Víc originality a jedinečnosti vám již nemůžeme nabídnout, s Waidzeit si můžete být jisti, že každý kousek je originál a na celém světě nepotkáte člověka s dokonale stejnými hodinkami.

Modelová řada Barrique skvěle padne ke každému nadšenému vinaři. Pokud však víno nepijete nebo vám vinařská historie nic neříká, nemusíte mít strach, že hodinky nejsou pro vás. Pokud se vám jednoduše líbí jejich design, tak neváhejte a jedny si pořiďte! Máte rádi decentní doplňky a jednoduchost u vás vždy vyhraje? Potom sáhněte po jasném bílém ciferníku. Pokud však hledáte něco extravagantnějšího a neokoukaného, královsky modrý ciferník se zlatými číslicemi bude pro vás jako stvořený.

Mohlo by Vás zajímat:

Dřevěné hodinky novodobým hitem – 5 způsobů jak je využít 

Několik důvodů, proč jsou dřevěné hodinky skvělým módním doplňkem

Festivalový look pro gentelmany