Gravírování na dřevěné hodinky | Kvalitní dřevěné hodinky | +421 919 286 382

Dámské dřevěné hodinky Waidzeit ako věrné módní společníčky

Dřevěné doplňky jsou věrnými módními společníky

Přinášíme vám proto tip na doplňky, které upoutají pozornost nejednoho kolemjdoucího. Buďte originální a sáhněte například po dámských dřevěných hodinkách. Ač se to na první pohled možná nezdá, ale skvěle doplní téměř jakýkoliv outfit. Ze široké nabídky, kterou nabízí značka Waidzeit si vybere v podstatě každý.  Ať už dávíte přednost pouze dřevu nebo kombinaci dřeva a kůže, pro všechny z vás najdeme řešení. Jen si to představte. Jasně modré džíny, zářivě bílé tričko a výrazný řemínek hodinek v nějaké krásné letní barvě. Takový outfit skutečně voní létem!

dřevěné hodinky dámské

Dřevěné hodinky jsou tím pravým dárkem

Dřevěné hodinky jsou tím pravým dárkem pro kohokoliv. I ten nejnáročnější oslavenec si z obsáhlé nabídky bez problému vybere tu svou ideální kombinaci.

dárek pro kamarádku

Harmonický pár slunečné brýle s dřevěnými hodinkami

V létě však každý z nás řeší i potřebu slunečních brýlí, které mají nejen důležitý zdravotní účinek na naše oči, ale i neodmyslitelnou funkci módního doplňku. Dřevěné sluneční brýle jsou velmi lehké a pohodlné. Harmonický pár potom tvoří ve spojení s dřevěnými hodinkami a podtrhnou sladěnost celého outfitu. Tak co, ještě pořád nevíte, co na sebe?

dámske drevene bryle

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 

Dřevěné hodinky s příběhem z kolekce Barrique

Vyletněné ,,must have‘‘ doplňky, které musíte mít!

Jak pečovat o hodinky ze dřeva