Vrácení negravírovaného nepoužívaného zboží zakoupeného jako dar na Vánoce je možné až do 11.1.2021

Pánské dřevěné hodinky, jak si mám vybrat?

Do města jako dokonalý doplněk, na setkání, oslavu nebo jako sběratelský kousek? Naše pánské dřevěné hodinky Waidzeit vyhoví i těm nejtěžším požadavkům a navíc ulahodí všem očím kolem. Ale zejména jsou to ty pravé pro Vás.

Dřevěné hodinky Waidzeit

U nás ve Waidzeit dbáme při výrobě dřevěných hodinek na každý detail. Samozřejmostí jsou spolehlivé japonské či švýcarské strojky, díky kterým už nebudete opozdí, a design inspirovaný přírodou. A to doslova. Naše dřevěné hodinky jsou vyrobeny z přírodních materiálů s důrazem na udržitelnost.

Neodmyslitelnou součástí hodinek Waidzeit jsou také kvalitní kožené či lodenovou řemínky, nerezavějící ocel či minerální sklo, perleť a polodrahokamy.

Pánské dřevěné hodinky 

Gin nebo Whisky?

Ne, neptáme se Vás na oblíbený alkohol. I když představa dobré skotské whisky ve sklenici je lákavá. Řeč je o našich pánských dřevěných hodinkách z exkluzivní kolekce, která nese název po těchto "hříšných" nápojích.

Dřevěné hodinky z kolekce Gin jsou dokonalým ztělesněním tohoto výrazného a kořeněného nápoji, který je v našich končinách velmi oblíbeným. A pokud jste i vy příznivcem tohoto pití, zaručujeme Vám lásku na první pohled a to právě lásku k našim dřevěným hodinkám Waidzeit Gin Ice.

Hodinky představují dokonalou kombinaci dubového dřeva, nerezavějící černé oceli, jalovcového dřeva a jemných ciferníků zobrazujících datum v barvě ledovce.

dŘevené pánské hodinky
Whisky a sympatický elegán jdou ruku v ruce s výjimečnými hodinkami. Dřevěné hodinky Whisky Bourbon jsou cenově náročnější, ale zaručují Vám přesnost a díky safírové sklíčko jejich poškrábáte jen velmi těžko.

Dřevo použité na výrobu hodinek jsme získali ze sudů, v nichž dozrávala nejlepší skotská whisky. Jedinečné je také okénko v ciferníku, které odhaluje samotné srdce hodinek.

Hodinky z kolekce Gin a Whisky nabízíme ve více barevných provedeních. Zdůrazňují čas na něco jedinečné a vyzdvihují naše řemeslo a radost z tvorby. Chcete-li se odlišit ještě o něco více, gravírování na tyto kolekce je to, čím vystoupíte z řady!

Elegantní, sportovní a unikátní dřevěné hodinky


Takové dokonalé jsou pánské dřevěné hodinky Gipfelstürmer. Všechny požadavky na hodinky jsme shrnuli do jednoho dokonalého modelu. Řemínek z pravé broušené kůže a velký ciferník Vám zaručí, že budete nepřehlédnutelný.

Tyto pánské dřevěné chronografy doplňují tři malé ciferníky a vytvářejí tak jedinečný vzhled. Mají funkci měření časových úseků a zobrazení data. 

V jednoduchosti je krása

Pokud jste z těch, kteří upřednostňují jednoduchý ale moderní design pánské dřevěné hodinky Maximilian jsou pro Vás. Působí opravdu přitažlivě díky svému jednoduchému designu. Mají pevný dřevěný řemínek vyrobený z ořechového dřeva, při kterém se nemusíte obávat poškození.

Krásným a cenově méně náročným doplňkem jsou pánské dřevěné hodinky Alpin Matterhorn. Mají kulatý ciferník a lodenovou řemínek ve více barvách. Mohou tak ideálně doplňovat Váš každodenní outfit.

Nelíbí se Vám kulatý ciferník? Dřevěné hodinky Impression nebo Inovation z kolekce PIONIER mají nevšední design hranatých ciferníků a celodřevěný řemínek. Tyto hodinky jsou klasické, ale o to jedinečnejšie.

Kapesní dřevěné hodinky

Máte duši klasika? Nemusíte se kvůli tomu vracet do minulosti. Naše unikátní dřevěné kapesní hodinky Waidzeit ulahodí oku nejednoho sběratele. Jsou ze dřeva, nerezavějící oceli a vejdou se do každé kapsy. Navíc jsou poháněny švýcarským strojkem a mají prvotřídní design. Nebojte se odlišit!

kapesní hodinky

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: