Gravírování na dřevěné hodinky | Kvalitní dřevěné hodinky | +421 919 286 382

Co k Vánocům ? Dřevěné hodinky jako dárek pro muže i ženu

Určitě každý z nás zná každoroční předvánoční dilema: Co k Vánocům ? Jakým dárkem  obdarovat toho či onoho blízkého člověka. Dumáte a říkáte si, kéž by existoval nějaký univerzální, ale přitom originální dárek, kterým bych potěšil. Aby tak byl vhodný pro ženy i pro muže, protože pánům není vždy snadné vybrat k Vánocům něco originálního, co vykoulí šťastný úsměv na tváři.

Možná vás nadchneme, jelikož takový dárek skutečně existuje! Dokonalým dárkem pro muže i ženu, třeba jako pár, jsou partnerské dřevěné hodinky. Samozřejmě se nejedná o ty stejné hodinky pro ženu i muže, jelikož dámské modely mají zpravidla menší ciferník a jsou celkově uzpůsobeny užšímu ženskému zápěstí. 

darek pro muze

Dřevěné hodinky z modelové řady Sterische Zirbenuhr jsou skvělou volbou pro dámu i gentlemana

Jsou něžné a jemné, jako stvořené pro něžné pohlaví, no ale zároveň jsou dostatečně výrazné, aby přilákaly pozornost leckterého pána. Díky své béžové barvě nenásilně přilnou v podstatě ke každému outfitu. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost sportovnímu stylu nebo raději oblékáte společenský oděv.

Steirische Zirbenuhr jsou tím pravým doplňkem pro každého. Vezměte si tyto hodinky s sebou do práce i na rodinný víkend na venkov. Dřevěné hodinky budou vždy vaším nejlepším společníkem.

Hodinky jsou opatřeny koženým řemínkem, který se skvěle přizpůsobí vašemu zápěstí, a během dne pak budou tak pohodlné, jako byste je vůbec neměli. Ciferník je vyroben ze dřeva stromu, který se jmenuje borovice limba. Hodinky tak mají příjemnou přírodní světlou barvu, která tvoří spolu s koženým řemínkem harmonický pár. Model je pak doplněn detaily z chirurgické nerezavějící oceli a logo značky Waidzeit v podobě jelena dodává hodinkám šmrnc.

Dárek pro maminku dámské dřevěné hodinky Gamskar 

Dámské hodinky Gamskar se od těch pánských odlišují především velikostí ciferníku. Pánské hodinky jsou samozřejmě větší a masivnější, jak u pánských hodinek bývá zvykem. Dámská verze je potom jemnější a přizpůsobená něžnému zápěstí. Dřevo, které je na tyto hodinky použito pochází z rakouských Alp z oblasti Ennstal. pánské dřevěné hodinky

Dřevěné hodinky Gams Premium

Dřevěné hodinky Gams Premium jsou vskutku skvostným darem pro zamilované páry, jelikož potěší jak muže, tak i ženu. Nejen, že tento dárek bude módní a stylový, darujete totiž mnohem více. Darujete doplněk, který bude zamilovaným lidem s každým pohledem na hodinky připomínat jejich drahé polovičky, ale i své blízké, kteří jim jejich lásku skutečně přejí.

Párové hodinky jsou skvělým dárkem i pro vaši polovičku. Výhodou totiž je, že tak obdarujete i sebe. Váš partner či partnerka bude mít jistě radost, že s ním či s ní chcete sdílet společný doplněk na důkaz lásky.

Hodinky vám budou stále připomínat vaši lásku. Vaše Vánoce tak mohou dostat romantické kouzlo, které se jen tak nevypaří. Hodinky vám budou věrně sloužit po mnoho dlouhých let.

dárek pro maminku

Kvalitní a neokoukané hodinky ze dřeva jsou o mnoho významnějším darem, než jakýkoliv obyčejný módní doplněk. Jejich unikátnost můžete také potvrdit přidáním gravírovaného jména či data, které byste rádi na hodinkách zvěčnili. Hodinky tak budou ještě vzácnějším a osobnějším dárkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 

Jedinečné vánoční dárky pro vaše klienty

Dřevěné hodinky novodobým hitem – 5 způsobů jak je využít

Výhody nošení dřevěných náramkových hodinek